Köszöntő

Kedves Látogató!

Köszöntjük Önt az ELTE Radnóti M. Gyakorklóiskola Informatika munkacsoportjának honlapján.  Honlapunkkal szeretnénk megismertetni Önt a nálunk folyó munka néhány mozzanatával.

Online kvízjáték

Újra indul a havi fordulós kvízjáték. Hat hónapon keresztül (szeptembertől - februárig) minden hónap elején 4-5 kérdésből álló feladatsort kell megoldani. A verseny eredményét a Radnóti napon hirdetjük ki.

A számítástechnika fejlesztése az iskolában (történeti kitekintés)

Az elmúlt tíz év során végrehajtott fejlesztések bevezetés, kivitelezés és használatára való betanítások nem voltak probléma mentesek. Konfliktusokat eredményezet az, hogy a nagy tanárit át kellett rendezni az érkező gépek miatt, nem volt elegendő gép mindenki számára a szertárakban, a levelező rendszer időnként nem működött, nem jutott mindenkinek projektor stb., de ezek a problémák a legtöbbször kezelhetők voltak.

Subscribe to Informatika RSS