Köszöntő

Kedves Látogató!

Köszöntjük Önt az ELTE Radnóti M. Gyakorklóiskola Informatika munkacsoportjának honlapján.  Honlapunkkal szeretnénk megismertetni Önt a nálunk folyó munka néhány mozzanatával.

Online kvízjáték

Az októberi feladvány már elérhető. A szeptemberi feladvány nyertese: Tóth Gergely, 5.a

Versenyfelhívások 2017/18

Kikerültek honlapunkra az idei versenyfelhívások. Örömmel értesítünk benneteket, hogy gyarapodott a versenyzési lehetőségek listája.

Csak játékosan

A gamifikáció (gamification) egy olyan módszertani eszköz, amellyel a játékként lehet a tanulást átélni. Ezeken az oldalakon igyekszem olyan feladatokat felsorakoztatni, amelyek segítségével játékos formában tudjátok majd elsajátítani az egyes informatikai ismereteket.

A számítástechnika fejlesztése az iskolában (történeti kitekintés)

Az elmúlt tíz év során végrehajtott fejlesztések bevezetés, kivitelezés és használatára való betanítások nem voltak probléma mentesek. Konfliktusokat eredményezet az, hogy a nagy tanárit át kellett rendezni az érkező gépek miatt, nem volt elegendő gép mindenki számára a szertárakban, a levelező rendszer időnként nem működött, nem jutott mindenkinek projektor stb., de ezek a problémák a legtöbbször kezelhetők voltak.

Subscribe to Informatika RSS