Köszöntő

Kedves Látogató!

Köszöntjük Önt az ELTE Radnóti M. Gyakorklóiskola Informatika munkacsoportjának honlapján.  Honlapunkkal szeretnénk megismertetni Önt a nálunk folyó munka néhány mozzanatával.

Nagy Digitális Kaland

2018. május 11-én iskolánk második alkalommal adott helyszínt az országos szintű versenynek. Az idei évben 3222 diák, 3 fős csapatokban mérte össze tudását, 3-4. és 5-6. osztályos kategóriában.

Online kvízjáték

Az áprilisi feladvány nyertese: Tóth Gergely, 5.a.

A számítástechnika fejlesztése az iskolában (történeti kitekintés)

Az elmúlt tíz év során végrehajtott fejlesztések bevezetés, kivitelezés és használatára való betanítások nem voltak probléma mentesek. Konfliktusokat eredményezet az, hogy a nagy tanárit át kellett rendezni az érkező gépek miatt, nem volt elegendő gép mindenki számára a szertárakban, a levelező rendszer időnként nem működött, nem jutott mindenkinek projektor stb., de ezek a problémák a legtöbbször kezelhetők voltak.

Subscribe to Informatika RSS